Megoldott

Kiszáradt kampányzöld

Az elmúlt hónapokban a Főváros és a JCDecaux Kft reklámcég "klímavédelem" címmel felvirágoztatott néhány budapesti buszmegállót. A gondozás hiánya azonban megtette rossztékony hatását. Több helyszín mellett immáron a 20/30/75/79-es járatok Benczúr utcai megállójanál is szénné szaradtak a néhai borostyánlevelek. Talán tudnak róla az illetékesek, talán nem, én mindenesetre ezúton jelezném, hogy cserélni kell az egész miskulanciát - utána pedig (kánikula ide-oda), gondozni is!

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Benczúr utca

Hozzászólások

  • Bálint György hozzászólt a bejelentéshez.

    … ha rendbetétel folytán keletkezett szemetet is sikerült volna összetakarítani, még jobban örültünk volna!
  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez igazán gyors volt.
    Köszi
  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvezető| Maintenance team leader
    JCDecaux - Műsza
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére