Válaszra vár

Nincs járda

Az Egressy úton való átkelés gyakorlatilag lehetetlen ebben a kereszteződésben a járda hiánya miatt. Babakocsival csak az úton lehet átmenni a túloldalra, ami kicsit sem biztonságos. A tökéletes megoldás természetesen egy zebra lenne, de már egy rendes járda is sokat segítene a helyzeten.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Fűrész u. 1

Hozzászólások

  • Spiák Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Még érdemes hozzátenni, hogy pl. a Fűrész utca környékéről erre ( a Csernyus utca felé) vezet(ne) a legrövidebb út a körzetes óvodába, illetve a legközelebbi játszótérre. (Illetve itt egy kép a keresz...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Spiák Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elferdült terelőoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére