Megoldásra vár

Eurovelo 6 kidőlt fa

Az euorvelo 6 kerékpárút budapesti szakaszán, a Gubacsi híd és a Közvágóhíd között az útra kidőlt egy fa.

Probléma helyszíne
Budapest Gubacsi hídfő

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Budapest, IX. ker. Eurovelo 6 kerékpárút Gubacsi híd és Közvágóhíd közötti szakaszán található kidőlt fa elszállítását megrendeltük a fasorok gondozásával megbízott vállalkozás...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Lucza Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Sziasztok!
    Ez Ferencváros területén van, északra Pesterzsébettől. Soroksár két kerülettel arrébb van.
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Sági Katalin megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: orsolya.thassy@budapestkozut.hu [mailto:orsolya.thassy@budapestkozut.hu]
    Sent: Tuesday, July 27, 2021 2:55 PM
    To: Budapest Közút Útüze...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Takács Nándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Közvágóhíd (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fák hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca / Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére