Megoldott

Koszos buszmegálló

Anonim Járókelő

A Kelemen László utcai buszmegálló (29, 129) rendszeresen szemetes és sokszor kocsmaként üzemel. Állítólag folyamatosan takarítják. Kérem, hogy az üvegfal mögött is szedjék össze a szemetet, mert valahogy az a rész mindig kimarad.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kelemen László utca

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Munkatársaink mint mindig most is ellenőrizték a bejelentés. Ahogy a képeken is látható a Kelemen László utcai mindkét megálló tiszta.

    A megálló mellett található vegyesbolt kb 1
    ...
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kint hagyott szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bókay Márton
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Detrekő utca (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Illegális szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út, 74. mfsz 3 (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére