Válaszra vár

Hatalmas gaz

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő,

A XVIII. kerületi Fiume és Körös utca közötti (Nagy Burma vasútvonal) területen embermagasságig ér a gaz, a XVIII kerületi önkormányzat legyen kedves gondoskodjon a kaszálásról.

Segítségüket köszönve,

Tamás

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Fiume u. 37

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    Ezúton szeretnénk Önöket tájékoztatni, hogy a lenti címen jelzett füves terület MÁV terület.
    Ezért annak rendben tartása, és a fűnyírás elvégzése hozzájuk tartozik.

    Alábbi elér
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fogel László
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gaztenger.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére