Megoldásra vár

Rossz jegyek

Megint rossz jegyeket kaptam. Ezúttal a Városház téren.
Nem igazán szoktam a tömegközlekedést használni, ám mivel többször járam már így, gyanítható, hogy rendszerszintű a probléma.
Remélhetem, hogy ezt meg tudják oldani? Igazán kellemetlen utasként ilyet átélni. Többször viszont már igazán bosszantó.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Városház tér 14

Hozzászólások

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0016196-001/2021/0038

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00086560

    Az okozott kellemetlenségekért elnézést kérünk és bejelentését köszönjük, a BKK jegy- és bérletértékesítő automatá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden info megtalálható a képeken. Direkt így és ebben a formában raktam fel, hogy segíthessek. Mindent tudnak! :)
  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    @Sleepy Claus, elég sok bejelentést tettél már ahhoz, hogy tudd: az automata betű-és számjele nélkül az adott jegykiadót nem tudja azonosítani a javító szolgáltató.
    Vegyél egy jegyet, mert 07. 21. ót...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Városház tér nem működik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Városház tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem működő kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Városház tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló felépítmény, elhanyagolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kamaraerdei út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére