Megoldott

NCA-483 rossz leszállásjelzője

Az NCA-483-as busz 2. ajtajánál lévő, a lehajtható ülés mögötti korláton lévő leszállásjelző nem működik. Kérem, javítsák a gombot! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8652)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A VT-Arriva szakemberei az NCA-483 r
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bánya utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    FKU 903

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Völgy utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére