Megoldott

Illegális szemétlerakás

Anonim Járókelő

Kérem, hogy a Hűvösvölgyi út-Keskeny utca utca sarkán található hulladékot szállítsák el.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Hűvösvölgyi út 79

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldott.
  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Ide valaki évek óta rendszeresen pakol ki szemetet.
    Pl.: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/48479/keskeny-utca-huvosvolgyi-ut-sarkan-szemetkupac
    Valaki rákoppinthatna a körme hegyére.
    Esetleg e...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk. Ha bejelentésében foglalt zöldterület a lakóingatlanhoz tartozik, az ingatlan tulajdonosa kötelezett az épület előtti járda és zöldterület tisztán t...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kanapé az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hollósy Gábor
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budapest, Irén utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út, 74. mfsz 3 (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére