Megoldott

Leesett tábla

Anonim Járókelő

XXI. ker. Csikó setány 2. Spar oldalán vízműves jelzőtábla leesett, csak a hátlapja maradt a homlokzaton. Kérem a tábla helyreállítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 2

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltávolították, megoldva
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: GEN PLAN
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mátra utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltávolított táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Csikó sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére