Megoldott

Halott fa

Kérem vágják ki és pótolják egy újal! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Madzsar József utca / Hadrianus utca

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086438 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: FŐKERT
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fatuskó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FŐKERT
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidöntött facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: g g
    Illetékes: FŐKERT
    Bogdánfy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére