Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Klára!
    Ohh, ez szuper! :)
    Köszönjük visszajelzésed a probléma megoldásáról!
    Ám azoknak a bejelentéseknek a státuszát, amelyek 1 évnél régebben kerültek beküldésre és "Megoldatlan"-ként lettek lez...
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    ide azóta ültettek 2 új csemetét! ????
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden változatlan.
  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    a fákat kivágták, de újakat még ültettek
  • Békés Klára visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönöm jelzését. A Szent László utca 9. előtt található kiszáradt fákat eltávolítottuk, pótlásukra legkésőbb 2022. tavaszán kerül sor.

    tisztelettel

    ___________________________
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat"-ra.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086434 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére