Megoldott

Mirigyes bálványfa - invazív növény

FRISSÍTÉS (2021.08.12.):

A FŐKERT válasza:
A bejelentés helyszínén a telepített fák üzemeltetését végzi Társaságunk.

----------------------------------

Burjánzó Mirigyes bálványfa telepek a Fodor - Vöröskő sarkon és nyomokban végig a Vöröskő utcában. Ha jól azonosítottam, irtó büdös az alsó szára így gyanítom az lesz.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Fodor u. 19

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Zoli!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lekaszálták
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Pol
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ra.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés leírását "Burjánzó Mirigyes bálványfa telepek a Fodor - Vöröskő sarkon és nyomokban végig a Vöröskő utcában. Ha jól azonosítottam, irtó büd...

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086427 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét!!!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Szendrő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nagyra nőtt lombkorona

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Maros utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére