Válaszra vár

Kivilágítatlan zebra

Frissítés 2021.07.28.

BDK válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a BDK Kft. nem üzemeltet közvilágítást. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen azt a kerületi önkormányzatnál kérvényezni."

XIV. kerület válasza: "A közvilágítás biztosításával (hálózat létesítésével, működtetésével
kapcsolatosan) a feladatellátó a Magyarország helyi önkormányzatairól szóló
2011. évi CLXXXIX tv. 23. § (4) bekezdés 9. pontja szerint a fővárosi
önkormányzat."

-----

Ennél a gyalogátkelőhelynél nincs világítás. 15-20 méterre vannak utcai lámpák. Este kocsival közlekedve zavaró, hogy a környék világos, a zebra viszont sötét. A meglévő oszlopra nem lehetne egy lámpatestet szerelni?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mexikói út 47b

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Hivatkozással a lenti linken elérhető megkeresésre a következőkről tájékoztatjuk.
    A közvilágítás Fővárosi Önkormányzat általi esetleges bővítése a fővárosi költségvetés jelenle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Horváth István hozzászólt a bejelentéshez.

    1988. évi I. törvény
    9. § (2) * A helyi önkormányzat képviselő-testülete vagy közgyűlése gondoskodik a közúti közlekedéssel összefüggő helyi önkormányzati feladatok ellátásáról, így különösen

    a) a g
    ...
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levele beérkezett a Főpolgármesteri Hivatalhoz. Érkeztetőszáma: 87070
    Tájékoztatás az igazgatási szünetről

    Hivatalunk munkatársai 2021. július 26-30. kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés leírását "Ennél a gyalogátkelőhelynél nincs világítás. 15-20 méterre vannak utcai lámpák. Este kocsival közlekedve zavaró, hogy a környék vi...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Blog!

    Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzata az önkormányzat által
    biztosítandó helyi közszolgáltatási feladatok lebonyolítását a Zuglói
    Városgazdálkodási Közszolgáltató
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Nagy Zita megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a BDK Kft. nem üzemeltet közvilágítást. Amennyiben szeretné, hogy az adott helyre közvilágítás kerüljön, szíveskedjen
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére