Megerősítésre vár

Digi csővezeték lerakás után így hagyták

Anonim Járókelő

Nem betonozták vissza az utat. A munkagépek elmentél már. 1148. Bolgárkertész utca 19. sarok, 1148. Bolgárkertész utca 15. sarok

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bolgárkertész u. 19

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • DIGI Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A megadott címen az eredeti állapotok visszaállítása jelenleg is zajlik,
    folyamatban van. A végleges javításig szíves türelmét kérjük.

    Köszönjük együttműködését.

    Tisztelettel:
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Digi kábel fektetése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI Kft.
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Amerikai út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére