Megoldott

Sérült fa

Anonim Járókelő

A viharban megsérült fa egyik ága

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 126

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086367 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Belógó növényzet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zábrádi Zsolt
    Illetékes: FŐKERT
    Göncz Árpád városközpont M (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Üres fahelyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FŐKERT
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nagyra nőtt a fű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Váci út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére