Megoldásra vár

Zebra hiánya

Kedves Ügyintéző!
A 18. Kerületben, a Lőrinc center parkolojában sajnos nagyon sok helyen lekopott a zebra felfestése, emiatt többször az autósok az átjáróban parkolnak. A gyerekekkel az autók között kell közlekednünk, ami nem túl biztonságos és szabályos.
Segítséget szeretnék kérni ennek a zebrának az újra festésében
Köszönettel : Törökné Horváth Ildikó

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Üllői út 661

Hozzászólások

  • XVIII Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt járőkelők!
    Az említett helyszínen soha se volt gyalogátkelőhely. Egy csíkozott rész volt kialakítva a gyalogosok részére.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Törökné Horváth Ildikó!

    Köszönjük jelzését a Lőrinc Center zebrájával kapcsolatban, megkeresésére
    az alábbiakkal szeretnék válaszolni:
    A Lőrinc Center parkolójára teljeskörű felújítás vár, m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Lőrinc Centernek a mark.hammerle@mark-consulting.hu email címre.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Törökné Horváth Ildikó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére