Megoldott

Kilyukadt vasbeton fedlap

Anonim Járókelő

A 3. kerületi Hunor utca 20/b társasház előtti akna vasbeton fedlapja kilyukadt. Javítását, cseréjét kérjük.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hunor u. 20I

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére