Megoldott

17-es villamos Margit-híd megállója (Óbuda felé)

Anonim Járókelő

Sajnos sokan itt reggeliznek és szétdobálják a szemetet. Nagyobb szemetesek vagy kamera felszerelése segíthet?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A II., Frankel Leó utca – Margit körút villamos megállóban lévő szemétgyűjtőket a BKV Villamos Üzemeltetési Főosztály Fenntartási Szakszolgálata üzemelteti.

    Ahogy látható a szomb...
  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszeresen koszos, mocskos buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Koszos buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére