Válaszra vár

Üveg madáretető

Anonim Járókelő

Sziasztok!
Zápor utca 61 előtt az egyik fáról lóg egy madaretető. Általában ezt műanyag flakonnal csinálják, de itt az egyik fele egy borosüveg. Ha az onnan egyszer leesik, ha nem is valakire, az üvegszilankok veszélyesek lehetnek.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zápor u. 61

Hozzászólások

  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Régi utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elütött galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca / Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beton darabok

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szindbád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére