Megoldott

Viharban megsèrült fa

FRISSÍTÉS 2021. 07. 26.

Sajnos ezzel nem törtènt semmi. (friss 3. fotó)

----------------------

FRISSÍTÉS 2021. 07. 21.

FŐKERT NONPROFIT ZRT. válasza:

A lehasadt ágat szakembereink 2021. július 19-én eltávolították.

----------------------

viharban megsèrült fa

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Reitter Ferenc u. 12a

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086251 számú bejelentésre az alábbiakról t
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "viharban megsèrült fa"-ról "FRISSÍTÉS 2021. 07. 26. Sajnos ezzel nem törtènt semmi. (friss 3. fotó) ---------------------- FRISSÍTÉS 2021. 07. 21. FŐKERT NONPROFIT ZRT. válasza: A lehasadt ágat szakembereink 2021. július 19-én eltávolították. ---------------------- viharban megsèrült fa"-ra.

  • Békés Klára hozzászólt a bejelentéshez.

    sajnos ezzel nem törtènt semmi.
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKM Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086251 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Békés Klára bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    cserjék, bokrok ültetése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Margit-sziget (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    kivágott fa pótlása Móricz Zs. körtér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére