Megoldott

Ferde korlát

FRISSÍTÉS 2022.02.26:

Novemberi állapot. (kép a kommentek között látható)

---

Tisztelt illetékes!
A Bem rakpart 51. előtt, a villamossínek mellett lévő egyik korlát meg van dőlve a sínek felé. Kérem a hiba elhárítását.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Bem rkp. 51

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt illetékes! A Bem rakpart 51. előtt, a villamossínek mellett lévő egyik korlát meg van dőlve a sínek felé. Kérem a hiba elhárítását. Munkájukat köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.26: Novemberi állapot. (kép a kommentek között látható) --- Tisztelt illetékes! A Bem rakpart 51. előtt, a villamossínek mellett...

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Novemberi állapot.
  • Acsai Milán visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlátot eltávolították, de még nem pótolták. Megoldásra vár egyelőre.
  • Acsai Milán visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0015293-001/2021/0038

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00086214

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük a bejelentését, amellyel kapcsolatban megkerestük az illetékes BKV Zrt.-t, akitől...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Új oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Blaha Lujza tér M (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszakadt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kölcsey utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére