Megoldásra vár

kandeláberek lámpatest nélkül a Gellérthegyen

A Gellérthegyen a Szabó Dezső sétánynál található kandeláberekről hiányzik az lámpatest. A közelben 5-ös számú terepjelzés található. Kérem szíveskedjenek megjavíttatni. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom , hogy a jelzett területen több BDK kft tulajdonában álló lámpatestet is megrongáltak . A szükséges intézkedéseket megtettük. A lámpatestek tervezett cseréjét egységes...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szinte egymásbaérő villanypóznák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Dombóvári út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szerémi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megrongált lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hirschler Andras
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére