Megoldásra vár

pad ülődeszka és háttámla nélkül a Gellérthegyen

Anonim Járókelő

A Gellérthegyen a Szabó Dezső sétánynál található Duna felé néző padról hiányzik az ülődeszka és a háttámla. A közelben 5-ös számú terepjelzés található. Kérem szíveskedjenek megjavíttatni. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szabó Dezső stny.

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00086175 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére