Megoldatlan

Külföldi rendszámú otthagyott autó

A XVI. kerületben a Nefelejcs utca 10. előtt elég régóta áll már egy külföldi rendszámú autó. Már a kerekei is leeresztettek és úgy tűnik mintha gazdátlan lenne. Mivel a környéken egyre több az autó és a parkolóhelyek száma fix. így amennyiben nem üzemelő autóról van szó kérem az illetékeseket szállítsák el.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Nefelejcs u. 10

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még, természetesen évek óta lejárt minden papírja, de az nem baj. Jó helyen van az ott.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A gépjárművet ellenőrizni fogjuk, de amennyiben nem áll kőrözés alatt és műszakilag is rendben van, nem tudunk mit kezdeni vele, szabályosan parkol (amennyiben nem a fekete Renault...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Ködös utca (XVI. kerület)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Iglói utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kérelemre ideiglenesen kivonva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére