Megoldott

Illegális szemét Csepelen

Csepelen, az Óvoda utca 1. mellett ( a szokott helyen sajnos ) szemét gyűlik.
Kérném az illetékesek értesítését.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Zrínyi u. 6a

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zöld Zotya hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét a Kamaraerdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Dűlő út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Friedl Ferenc
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére