Válaszra vár

Elhagyott francia rendszámú autó

Már hozzávetőlegesen egy éve teljesen elhagyottan áll egy francia rendszámú fehér Renault a XI. ker. Feketeházy János úton, a legszélső Science Park épület mellett. Az alatta/mellette lévő koszból gazból is látszik, hogy nagyon régóta nem mozdult, foglalja a helyet mások elől. Megköszönnénk, ha intézkednének elszállításáról.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Feketeházy János út

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. Kerületi Rendőrkapitányság

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. Kerületi Rendőrkapitányság"-ra.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Vagy nem lehet a rendőrségtől lekérni az adatait? Nem tudom, más országokban hogy megy ez, de ha ott is van rá megoldás, itt is kell, hogy legyen...
  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó lenne tényleg ezt átfogóan tisztázni, látom más hasonló esetek is megoldatlanok. Mondjuk külföldi rendszámú autót ha jól tudom nem lehet folytonosan Magyarországon használni sem, vajon ez alapján n...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Valamilyen ombudsman esetleg? Itt valamilyen joghézag lehet.

    Az egész városban fekete folt az "elhagyott" külföldi rendszámos autók helyzete...
  • P Antal hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, viszont valóban érdekes, hogy akkor kihez lehet fordulni. Van más elhagyott külföldi rendszámú autó is a környéken. Valamilyen megoldásnak lennie kell, mert az tényleg nem lehet, hogy ott ma...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Erre nem létezik megoldás? Ne már...

    Le a kalappal Újbuda előtt, szerintem városszinten messze ők végzik a legjobban a dolgukat, de ez röhej, hogy egy külföldi autó addig és ott rohadhat, ahol csak a...
  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Külföldi rendszámú és illetékességű gépjárművet továbbra sem tudunk leellenőrizni a magyar rendszerben, így felszólítani sem tudjuk.

    Tisztelettel:
    Újbuda Közterület-felügyelet
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • P Antal bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhagyott francia rendszámú Renault

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Feketeházy János út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott bicikli

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tas vezér utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    5 hónapja mozdulatlan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére