Megoldott

Kiégett izzó

Tisztelt Illetékes!

12.kerület Hajnóczy József utca 2 számnál, az utcát megvilágító függő lámpa izzója kiégett.

Kérném szépen a hibaelhárítását.

Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hajnóczy József u. 2

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett hiba kijavítása megtörtént .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljes a sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi-hegy, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herczeg Ferenc
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Pósa Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére