Megoldásra vár

Ember magasságú gaz, járdára, bicikliútra bemövő növényzet.

Budapest, XIV. Ker. Mogyoródi út - Mexikói út sarok ( a városba vezető oldalon ) a vasúti töltés melett belóg a növényzet ( bokor ) a járdára, bicikli útra, ezzel erősen leszűkítve annak szélességét.
Bónusz, helyenként a gaz a tábla magasságát is eléri.
Tavaly ugyan itt ugyan ezek a problémák álltak fenn. Miért kell mindig szólni, hogy tartsák karban?
Kedves Járókelő csapat!
Mint tavaly megtudtam ez nem Főkert terület, hanem Máv, mert a vasúti töltés melletti rész bár zöld terület, de mégsem a Főkert ápolja. Érti ezt valaki?!
Kérem a terület rendbetételét.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Mogyoródi út 13

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Sz. A. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fogel László
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gaztenger.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére