Megoldott

Kidőlt fa a járdán

A Hajó utca és Duna között futó gyalog- és kerékpárút forgalmát egy kidőlt fa akadályozza, mely vélhetően a pár napja lezajlott, nagyobb széllel járó időjárás miatt rongálódott meg ilyen mértékben. A DP BBQ-tól az OMV végéig tartó szakaszon pedig több helyen is letört faágak hevernek.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Hajó u. 1

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Rozványi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnapra már hűlt helye volt a fának és az ágaknak.

    Bárki is volt, köszönöm szépen a munkáját!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Rozványi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon ferde oszlopok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Játék utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vízelvezetési hiba a pumpapályán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Ady Endre út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére