Megoldott

Embermagasságú csalán a Rezeda utca végén a bicikliúton

FRISSITÉS 2021. július 29.:

A II. kerületi Önkormányzat válasza:
"Az adott terület külterület így az illetékes ez ügyben Budapest Főváros Kormányhivatala XI. Kerületi Hivatal Földmérési, Távérzékelési és Földhivatali Főosztály, Földmérési és Földügyi Osztálya."

-----

Kérem a csalánt kiírtani a Rezeda utca végén, az erdei bicikliút kezdetén, mert jelenleg nem lehet átkelni rajta.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Kőhegyi út 3

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Farkas Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Kicsit kigazolták, köszönöm, lezárható.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük, hogy levelével felkereste Hivatalunkat.
    A megkeresése feldolgozás alatt van.
    Az elbírálásig szíves türelmét kérjük.

    Tisztelettel
    Budapest Főváros Kormányhivatala
    Földh...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a BFKH Földhivatali Főosztálynak a foldhivatal.bosnyakter@bfkh.gov.hu
    email címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a csalánt kiírtani a Rezeda utca végén, az erdei bicikliút kezdetén, mert jelenleg nem lehet átkelni rajta. Köszönöm"-ról "FRISSITÉS: II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez. 2021. július 29. 14:32 Tisztelet Bejelentő! Az adott terület külterület így az illetékes ez ügyben Budapest Főváros Kormán...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelet Bejelentő!

    Az adott terület külterület így az illetékes ez ügyben Budapest Főváros Kormányhivatala XI. Kerületi Hivatal Földmérési, Távérzékelési és Földhivatali Főosztály, Földmérési és Fö...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves javaslatát, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Műszaki Osztály megvizsgálja a bejelentésében foglaltakat, és tájékoztatjuk a tervezett megoldásról.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Farkas Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    szétmálló beton növényládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére