Megoldott

32-es busz légkondi szűrő

Higiénia.... Nulla.... Koszos fekete belső légszűrő a légkondiban. Látszik, soha nem volt takarítva. A busz hátsó részén a motortérből ömlik a meleg a szigetelés hiányossága miatt. A légkondi nem működik... A busz undorítóan koszos... FJX-217 busz.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014920-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00086008

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk BKV Zrt.-nek. A probléma megoldásában illetékes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Nyerges Jr. Tamas bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére