Megoldott

Nem működő világítás

FRISSÍTÉS 2021.07.14.

Bejelentő hozzászólása:
"Ma este ismét arra jártam és továbbra is teljesen sötét az útszakasz."

---

A Városligetben, a Zichy Mihály úton (egykori napozó rét mellett) 6-8 villanyoszlop nem világít, a járda és az úttest egy része teljesen sötét este/éjszaka.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Olof Palme stny. 1

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, sikerült megoldani.
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a kábelhibát észrevettük és dolgozunk annak mihamarabbi javításán.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A Városligetben, a Zichy Mihály úton (egykori napozó rét mellett) 6-8 villanyoszlop nem világít, a járda és az úttest egy része teljesen söt...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma este ismét arra jártam és továbbra is teljesen sötét az útszakasz.
  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba 2021.07.08.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabeje
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Herczeg Ferenc
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Pósa Lajos utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére