Válaszra vár

Tündérpalota

A Tündérpalota Könyves Kálmán körúti oldalát (kerítését) évek óta graffiti csúfítja, szeretném kérni, hogy tisztítsák le.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Könyves Kálmán krt. 40

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés továbbítva a Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeumnak a kkozi@opkm.hu e-mail címre.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • K. Sándor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Zikkurat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bertalan Balázs
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Komor Marcell utca
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Festék ömlés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.
    Mikszáth Kálmán tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére