Válaszra vár

Szemét a házunk előtt

Anonim Járókelő

Üdvözlöm! Már vagy 10x bejelentettük hogy a házunkkal szembe hordja valaki a szemetet! Mivel mi nem rakhatunk ki kamerát (személyiségi jogokra hivatkozva) ezért megkérném önöket hogy legyenek szívesek felrakni egy kamerát! (Hogy a közterületesek ne minket büntesenek meg).

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Ady Endre u. 157

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Rendvédelmi Osztály

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "XX. kerület Rendvédelmi Osztály"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére