Megerősítésre vár

Szemétdomb és kanapé

A fogorvosi rendelő mögött egy lombkupacban rengeteg szemét, mögötte a fák közt pedig egy kanapé található. Szeretném kérni, hogy szállítsák el onnan.

Köszönettel:
Bándi Ágnes

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Egészségház u. 40

Hozzászólások

  • Bándi Ágnes visszajelzésére vár.

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bándi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem megoldott sajnos. Kisebb lett a kupac, de nem tűnt el és a kanapé is ott van a mai napig.
  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett kupacot az FKF helyi munkatársai gyűjtötték össze kézikocsikkal. A deponálással várva a központból érkező nagyobb autóra.
    A jelzett kupac nagy részét már el is szállítot...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Bándi Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott autógumi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: P Attila
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetes buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Naplás út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére