Megoldott

Rosszul felfestett parkolóhelyek

Anonim Járókelő

1025 Búzavirág utcában kialakított (amúgy szuper!) parkolóhelyek némelyike úgy van felfestve, hogy némelyikben nem fér el normál méretü autó, de a felfestés miatt mégis “belepasszírozzák” magukat. Így nem lehet kertkapukat megközelíteni és félő, hogy a nemrég ültetett fák is sérülnek.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Búzavirág u. 6

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Műszaki Osztály válasza, hogy a felfestés számára korlátot jelent a fák helyzete. A jelzett helyen kisméretű gépjármű vagy motorkerékpár tudna megállni szabályos módon. Amennyib...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kepek csatolva.
  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán jobb lenne egy olyan kép, ahol látszik maga a felfestett hely.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kapás utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Tilosban parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Bem rakpart (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére