Megerősítésre vár

Üres növénykazetta

VII kerület Dembinszky utcában a növény kazetták egy része üres.
Kérnék őket pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dembinszky u. 6

Hozzászólások

  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu
    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00085879

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással JAROKELO-BUDAPEST- 00085879 azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Fatámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Klauzál tér kutyapark megrongált kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    növények telepítése éve óta elmaradt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére