Válaszra vár

Eldugult lefolyó

Eldugult lefolyó, nagy tócsa a játszótéren

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hollósy Simon u. 1486

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét, melyet továbbítottam a Városfejelsztési Irodára.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Önkormányzat
    1126
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sugár Botond
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Cinege út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Kiss János altábornagy utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére