Megoldatlan

Hamarosan beszakad hacsak...

Frissítés 2021.08.05.: A Budapest Közút és a Magyar Közút válasza alapján illetékességből a kerületnek megküldve.
----
Ez az alámosott szakaszt sürgősen be kell tömni

Probléma helyszíne
Budapest E73

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "Ez az alámosott szakaszt sürgősen be kell tömni"-ról "Frissítés 2021.08.05.: A Budapest Közút és a Magyar Közút válasza alapján illetékességből a kerületnek megküldve. ---- Ez az alámosott szakaszt sürgősen be kell tömni"-ra.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút"-ról "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ra.

  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    Az Ön által megjelölt út nem része a tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXII. kerület Budafok Önkormányzata
    Kapisztrán utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas az út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére