Válaszra vár

Félig lenyírt terület

Anonim Járókelő

Pestszentimre Paula utca buszmegálló melletti füves terület felét sikerült csak lenyírni. Kérem a vágányig nyírják le a gazt. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Paula utca

Hozzászólások

  • Keller László hozzászólt a bejelentéshez.

    Az út felőli részt a főváros, a vasút felől a MÁV nyírja.
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a szükséges intézkedések megtétele céljából.

    Bízunk abban, hogy az illetékes munkatár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV-HÉV Zrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0014532-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00085839

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Információink alapján a jelzett terület a MÁV Zrt. kezelésében-üzemelt...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fogel László
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Gaztenger.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. A.
    Illetékes: MÁV Zrt.
    Mogyoródi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére