Válaszra vár

Alul hiányzó betonú lépcsőfok

Anonim Járókelő

Alul hiányzó betonú lépcsőfok, Bp.. XIII. ker. Lehel tér, metrólejáró

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 48a-/b

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lépcsős buszmegálló.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyergyó utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hibás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Budapest Közút
    Békásmegyer H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dózsa György út M futár kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére