Válaszra vár

Megrongált kerítés

Anonim Járókelő

Talán nem véletlen, hogy pont a vágányon átjárni tilos tábla mellett van megrongálva a kerítés, ami akadálya lenne a vágányon történő átjárásnak, Soroksáron, a Közvágóhíd irányú, Szent István utcai HÉV megállóban... Kérném a kerítés helyreállítását, hogy elláthassa funkcióját. Mondjuk célszerűbb lenne valami masszívabb ellenállást biztosító kerítést applikálni a könnyen megrongálható drótháló helyett...

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Szent István utca H

Hozzászólások

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére