Megoldott

forgalomból kivont lejárt műszakis terepjáró

Az Endrődi Sándor utcában, a Bogár utca torkolata után áll ez a terepjáró, elég szerencsétlen helyen, mert itt szűkül le a sűrű kétirányú forgalmú utca. Feltűnt, hogy a kerekei kitámasztva, és gyűlik alatta a kosz, így lekérdeztem.
Műszakija 2020. áprilisáig volt, de már többször volt forgalomból kivonva is!
Mivel a műszaki az első vészhelyzet alatt járt le, nem tudom most érvényes-e, jogosan tárolják-e közterületen.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 9

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Elment, elvitték vagy eltűnt.
    Zárható.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:
    Tisztelt Bejelentő! Az 500/2020. (XI. 13.) a "veszélyhelyzet idején az okmányokra, továbbá az ügyintézésre vonatkozó egyes szabályok megállapításáról" szóló Korm. rendelet 1
    ...
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos érvényesnek számít az is.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Roncstelep

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Felhévízi utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rendszám nélküli jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Csalogány utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére