Megoldatlan

Elhagyott auto

Elhagyott auto

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Hollósy Simon u. 12

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Túl olcsó a közterületi parkolás, ha csak úgy ott lehet hagyni egy műszakis, de használaton kívüli autót.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    1 év műszakija van, megoldatlan.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    3 éve lejárt műszakis roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Vas Gereben utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    8
    Válaszra vár
    8

    Forgalomból kivont autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Gaál József út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kivont jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére