Válaszra vár

Hiányzó burkolat

Anonim Járókelő

Nemrég a Digi Kft felbontotta a környéket hálózatbővítés miatt. Ezen a szakaszon viszont nem fejeződött be teljes mértékben a járda burkolatának visszaállítása. Kérjük mielőbb pótolni. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Szitakötő u. 18

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére