Megoldott

Illegális szemétlerakó

Illegális szemétlerakó az út szélén a Battonya utcában a Rizskalázs utca kereszteződésèben.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Battonya u. 55

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Legutóbb arra bringáztam mult héten és már nem volt ott a szemét.
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Szilvia Szeifert megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét a Kamaraerdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Dűlő út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sitt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére