Megoldott

VÍZFOLYÁS

CSORDOGÁL A VÍZ A ZALATNAI UTCÁBAN AZ ÁLOM UTCA SAROKTÓL LEFELÉ. FORRÁSA EGY ÚTBURKOLATBAN LÉVŐ OVÁLIS VAS FEDÉLLEL LETAKART CSAP.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Álom u. 27

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia János!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors javítást. Megoldva.
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • PATYI KÁROLY bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiányzó fedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hálász Péter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szendrő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Eltűnt tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KG P
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kölcsey utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt a kar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mátyás király út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére