Megoldott

Villogó közvilágítás a Németvölgyi úton

Villogó közvilágítás a Budapest XII. kerület Németvölgyi út 85. előtti gyalogos átkelőnél.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Németvölgyi út 85. 3

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett hiba kijavítása megtörtént .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Csia Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljes a sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi-hegy, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czerula Barbi
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére