Megoldott

Kiégett/pislákoló közvilágítás

Kiégett/pislákoló közvilágítás a Bp., XII. kerület, Bürök utca 7. szám előtt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Bürök u. 7

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen , a hiba kijavítása megtörtént .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Csia Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Teljes a sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Széchenyi-hegy, Gyermekvasút (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Közvilágítás hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czerula Barbi
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Erzsébet utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére