Válaszra vár

Nincs tolósín

Nincs egyik lépcsőn se egy nyomorult tolósín, így több emelet magasra kell fel meg lecipelni a biciklit. Ez egy ilyen forgalmas vasútállomáson alapvető kellene, hogy legyen.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Vaspálya u. 57

Hozzászólások

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap megnéztem a Vaspálya felől a bejáratot. Egyrészt rettenetesen undorító az a bejárat. Tiszta gettó. Szemétkupacok mindenhol. Romos járda, épületek. Másrészt ki van írva, hogy a vágányokon átjárn...
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Válaszra vár.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a tárgyi bejelentést, amelyet továbbítottunk az érintett szervezeti egység részére, a lehetséges intézkedések megtétele céljából.

    Türelmét és megértését köszönjük.

    Üdvö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát ez remek. Csak a bringaút vége a lépcsőnél van. Egyrészt honnan kéne tudnom, hogy a Vaspálya felől be lehet menni, ha semmi nem mutatja. Másrészt menjek el a Vaspályán a peronok végén lévő átjáróh...
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    "Nincs ... egy nyomorult tolósín"
    Van viszont egy teljesen sík bejárat a régi állomásépület mellett a Vaspálya utca felől a peronok végéhez.
    https://www.google.com/maps/@47.4649552,19.1480442,3a,75y,2...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére